Propozycje materaców na ramach dla hoteli

Materace hotelowe powinny być wygodne, trwałe i ładne. Często, ze względu na rozmiar hotelowych pokoi, liczyć się będzie także przestrzeń zajmowana przez łóżko, na którym materac leży.

Eleganckie hotelowe łóżko małżeńskie

Elegancki zestaw hotelowy

Wygląda niezwykle ciekawie, biały kolor kojarzy się z czystością i higienicznością, co doceni każdy gość hotelowy.

Rama łóżka na kwadratowych nóżkach wykonana jest z litego drewna o wzmocnionej konstrukcji, obitego tkaniną. Wewnątrz tej drewnianej bazy znajduje się sprężyna typu bonell z drutu dwukrotnie hartowanego 2,2 mm, pokryta impregnowaną wkładką nośną odporną na ścieranie i warstwą pianki poliuretanowej z atestem PZH 2,2 cm.

Boki materaców leżących na bazie są tapicerowane, a na wierzch położony został topper, podwyższający komfort wypoczynku.

Tapicerowany szczyt obity tkaniną łączy wizualnie materace na ramach i stolik nocny z szufladą, przez co powstaje bardzo ciekawy efekt estetyczny.

Zwróć uwagę, że krawędzie materacy pokrywają się z krawędziami bazy łóżka – nie ma dodatkowych bocznych listem zabierających przestrzeń. Całość jest nie tylko estetyczna, ale także zachowana została ekonomia przestrzeni.

Inne rozwiązania hotelowe

Materace na ramie

Dwa stojące w pewnej odległości jeden od drugiego materace na ramie to propozycja dla pokoi dwuosobowych, ale niekoniecznie dla małżeństw.

Oczywiście, wystarczy zestawić ze sobą dwa takie materace na ramie, aby powstało łóżko małżeńskie, choć brak szczytu, obecnego we wcześniejszej propozycji do pokoju małżeńskiego, sprawia że jest to wersja mniej efektowna.

Zestawione razem dwa materace na ramie

Istnieje możliwość zastosowania nóżek na kółkach, jeśli zależy nam na mobilności hotelowych łóżek.

Nóżki na kółkach

Oczywiście tkaniny użyte do wykonania zestawów hotelowych posiadają atesty trudnopalności.

Zobacz materace hotelowe na stronie producenta. Możesz też obejrzeć inne materace z tej fabryki.